Articole

BISERICA PENTICOSTALĂ NĂDLAC

Rezultatele Concursului

„Talantul în negoţ 2015 – Etapa judeţeană

Nume Prenume

Loc

clasa

nota

1 Mornaila Darius

Efrata Simand

clasa 2-3

42.52

2 Ghorghita Cristina

Agrisu - Mare

clasa 2-3

57.15

3 lovescu Fabian

Soimos

clasa 2-3

69.84

4 Muntea larina

Agrisu - Mare

clasa 2-3

72.47

5 Lela Maia

Betania Sebis

clasa 2-3

76.21

6 Herlo Emely

Gloria Bujac

clasa 2-3

78.42

7 Basa Thalida

Sagu

clasa 2-3

79

8 Giurgiu Damaris

Gloria Bujac

clasa 2-3

80.21

9 Mornaila Diana

Efrata Simand

clasa 2-3

81.42

10 Petrean Giovanna

Soimos

clasa 2-3

81.47

11 Tamas Natanael

Ineu

clasa 2-3

82.63

12 Spatan Eunice

Micalaca

clasa 2-3

86

1 Feier Alecsandru

Sebis Betania

clasa 4-5

47.91

2 Bodea Marcus

Agrisu-Mare

clasa 4-5

55.49

3 Mornaila Claudiu

Efrata-Simand

clasa 4-5

57.96

4 Cabau Natan

Efrata-Simand

clasa 4-5

58.02

5 Basa Victor

Sagu

clasa 4-5

71.3

6 Salajan Dorian

Izvorul Vieţii - Ar nou

clasa 4-5

74.12

7 Giurgiu Eliza

Gloria Bujac

clasa 4-5

74.59

8 Stefan Miriam

Agrisu-Mare

clasa 4-5

77.59

9 Zbârcea Talita

Sebis Betania

clasa 4-5

77.65

10 Stefan Otniel

Agrisu-Mare

clasa 4-5

79.59

11 Feceu Daria

Gloria Bujac

clasa 4-5

80

12 Bobol Sergiu

Agrisu-Mare

clasa 4-5

80

13 Culda Beniamin

Cuvin

clasa 4-5

83.06

14.Alecsandrescu Sara Ligia

Nadlac

clasa 4-5

84.53

15 Pasca Estera

Gloria Bujac

clasa 4-5

86.53

16 Rus Elisa Teodora

Izvorul Vieţii - Ar nou

clasa 4-5

90

1 Salajan Sărai

Izvorul Vieţii Ar nou

clasa 6-7

35.96

2 Lupsa Diana

Sebis Betania

clasa 6-7

56

3 Jicarean Elisa

Soimos

clasa 6-7

59

4 lovescu David

Soimos

clasa 6-7

62.36

5 Stoian Naomi

Soimos

clasa 6-7

64.8

6 Mihet Mihaela

Agrisu-Mare

clasa 6-7

65.68

7 Lascu Miruna

Gloria Bujac

clasa 6-7

66.56

8 Covaciu Razvan

Micalaca

clasa 6-7

72

9 Culda Luis

Cuvin

clasa 6-7

74

10 Calina Bianca

Ineu

clasa 6-7

74.12

11 Sav Damaris

Ineu

clasa 6-7

75

12 Miculit Natalia

Soimos

clasa 6-7

76

13 Gheorghita Rahela

Agrisu-Mare

clasa 6-7

76.12

14 Pop Maria

Agrisu-Mare

clasa 6-7

80.72

15 Popan Camil

Micalaca

clasa 6-7

81

16 Tuska Elisa

Nadlac

clasa 6-7

82

17 Moldovan lulia

Micalaca

clasa 6-7

82

18 Feceu Beatrice

Gloria Bujac

clasa 6-7

84.56

19 Lezeu Paul

Simand

clasa 6-7

85.8

20 Rus Giorgiana

Cuvin

clasa 6-7

87

21 Rista Claudia

Micalaca

clasa 6-7

88

22 Basa Melisa

Sagu

clasa 6-7

88.12

23 Tica Daria

Ineu

clasa 6-7

91

24 Zbârcea Lorena

Sebis Betania

clasa 6-7

91

25 Basota Ligia

Agrisu-Mare

clasa 6-7

95.56

1 Mihaicuta Georgian Andrei

Gloria Bujac

clasa 8-9

53.68

2 Hera Ştefan

Sebis Betania

clasa 8-9

67.96

3 Pop Avraam

Agrisu-Mare

clasa 8-9

70.68

4 Istvanovicz Lorena

Nadlac

clasa 8-9

77.48

5 Ardelean Marius

Sebis Betania

clasa 8-9

80.48

6 Gheorghita Denisa

Micalaca

clasa 8-9

80.96

7 Feceu Noemi

Gloria Bujac

clasa 8-9

87

8 Grozav Patricia

Agrisu-Mare

clasa 8-9

87

9 Cosmuta Adela

Micalaca

clasa 8-9

88.48

10 Bodea Alexandra

Agrisu-Mare

clasa 8-9

93

11 Basa Minam

Sagu

clasa 8-9

96.48

12 Ieşeau Lorena

Gloria Bujac

clasa 8-9

97

 

1 Crisan Naomi

Sagu

clasa 10-11

64.59

2 Oprea Roxana

Sebis Betania

clasa 10-11

66

3 Dronca Abiam

Sebis Betania

clasa 10-11

68.59

4 Culda Paula

Cuvin

clasa 10-11

79.18

 

1 Puf Denis

Cuvin

18-25 ani

68.59

2 Puf Emanuela

Cuvin

18-25 ani

84.73

3 Coriteac Elvira

Nadlac

18-25 ani

100

 

1 Puf Elena

Cuvin

25 ani +

91

Memorarea Scripturii

Catana Emanuel

Nadlac

Clasa 12

453,25

Pocsoara Anda

Clasa 8

456,35

 



Duminica, 14.07.2013, in Biserica Nadlac au fost ordinati in slujba de diaconi fratii:ordinare diaconi 14072013

Gabi Cercelaru si Duto Tzarach

La slujba de investire in lucrare au participat pastorii Eugen Micurescu si Moise Ardelean.


© 2018 Biserica Penticostală Nădlac. Toate drepturile rezervate.